top of page
plus-rectangles.png
Plus İK

Hizmetlerimiz

Akademi & Danışmanlık
Garson / Barmen / Barmaid / Barista Hizmeti

Etkileyici bir sunum ve prezentabl duruş konusunda uzmanlaşmış bay ve bayan garson/barmen/barmaid/barista ekiplerimizle, yemek, kokteyl, parti organizasyonlarında profesyonel sonuçlar elde etmekteyiz.

Aşçı Personel Hizmeti

Yiyecek içecek alanının en temel birimi olan mutfak bölümünde hizmet veren ekiplerimiz, kişisel temizlik, mutfağa özgü çalışma kuralları ve ekip ruhu hususundaki gerekli bilgileri deneyimleri ile birleştirerek hizmet vermektedir.

Mutfak Temizlik Personeli Hizmeti

Mutfak temizlik hizmeti ekiplerimiz mutfak ve servis alanlarında kullanılan araç gerecin temizlenmesi ve düzenli tutulması noktasında gerekli eğitimleri almıştır. Ekiplerimiz görevlerini dinamizm ve güleryüzlülükle tamamlamaktadır.

Housekeeping

Otellerin kat hizmetleri bölümlerinde hizmet veren ekiplerimiz; projelerimizin standartlarına göre odaların temizlenmesi, tüm ayrıntıların titizlik ile hazırlanması ve yapılan çalışmaların kontrollerinin sağlanması konularında gerekli eğitimleri tamamlamışlardır.

Host & Hostes Hizmeti

Host ve hostes ekiplerimiz markaların çeşitli konseptlerdeki reklamlarında, davet organizasyonlarında ve fuar ve kongre alanlarında, düzgün bir diksiyon ve etkileyici bir nezaket anlayışıyla hizmet vermektedir.

Mekan İşletmeciliği Hizmet Desteği

İhitiyaçlarınızı karşılayabilecek ve işletmenizi en üst düzeye çıkarabilecek profesyonel kadroyu sizin için oluşturuyoruz.

Etkinlik Hizmeti & Danışmanlığı

İş yerinde veya seçilen farklı mekanlarda workshop, happy hour ve diğer etkinlikleri, işinin uzmanı ekiplerimiz titizlikle planlayarak ve etkinlik boyunca gerekli hizmetleri sağlayarak kusursuz bir deneyim oluşturmayı hedeflemektedir.

Entertainment

Türkiye'nin en saygın lokasyonlarında yaratıcı ve özgün projelerle event, business party ve motivasyon etkinlikleri gerçekleştirmekteyiz.Eğlence sektöründe yenilikçi ve profesyonel bir sinerji oluşturma hedefiyle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Modern dünyanın yenilikleri ile iş dünyasının inceliklerini keşfetmek için farklı bakış açılarında eğitim desteği.

- Kariyer Yönetimi ve Motivasyon

- Yönetim Becerileri ve Liderlik

- İş Geliştirme ve İletişim

ve daha fazlası.

Akademi
bottom of page